svētdiena, 2015. gada 18. janvāris

Atskaite "Solis uz priekšu 2015'' 2. un 3. nedēļa

Tā nu man sanāca, ka pagājušajā nedēļā neatskaitījos. Tad nu sākšu.

Nedēļa nr. 2 - 05.01.2015.-11.01.2015.

1. Lasīt Bībeli. To es darīju 3/7 dienām. Kandrīz katru dienu gāju gulēt pārāk vēlu, līdz ar to - nevarēju agrāk piecelties. Tā kā es veicu pierakstus, es uzzināju, ka vidēji guļu 6 stundas. tas ir daudz par maz, man vajag 8 stundas, lai es būtu izgulējusies. Vai arī 7 stundas, ar noteikumu, ja eju gulēt ne vēlāk par 22.00. Bet vispār - man jāguļ 8 stundas. :)

2. Ģimene. Šī nedēļa lielos vilcienos bija tieši tāda, ka daudzas iepriekšējās. :(

3. FlyLady. Šis ir tas plāna punkts, kas prasīja visvairāk laika. Cītīgi strādāju pēc plāna, piektdien gandrīz viss plānotais bija izdarīts (98%). Ir nepieciešams veikt dažas korekcijas darbu sarakstā. Pāris dienas mājas kārtošana kadā zonā prasīja ļoti daudz laika, bet tas ir tādēļ, ka tās lietas nebija sen darītas. Tāpēc turpmāk tam nevajadzētu aizņemt tik daudz laika.
Nevaru ''sadraudzēties'' ar savu plānotāju. Tas apbēdina. Jo vairāk tāpēc, ka to man nopirka vīrs.....

4. Pareizs uzturs. 04.01.2015. mans svars bija 104.kg, pēc nedēļas tas bija 105.5. Es biju šausmās. Nu jā, mums bija 2 jubilejas šonedēļ, bet es neticu, ka no 3 tortes gabaliņiem var dabūt 1.5 kg plusā! Otra lieta, svētdien, 11.01. es gandrīz visu dienu pavadīju pie mašīnas stūres. Pēc šiem garajiem pārbraucieniem man parasti ir tūska. Tad nu es ceru, ka nākošnedēļ svari mani iepriecinās. :)

5. Sports - Ja nebūtu pierakstīts, laikam pati sev neticētu - taču - vingroju tikai 2-reiz. Vienu reizi pēc tam, kad biju sakārtojusi māju, otrreiz- pirms tam. Sapratu, ka vingrot vajag pirms, jo tad rodas spēks un enerģija. Es, protams, nerunāju par hanteļu cilāšanu vai 10 km skrējienu, bet gan par stiepšanās vingrojumiem vai kaut ko tamlīdzīgu.

6. Skaistums. Katru rītu un vakaru lietoju sejas krēmu. Tas jau ir saniegums. :) Sejas maskas nebija :)

7. Hobiji. Tam nebija laika. Es gan lasu vienu grāmatu, bet izlasījusi līdz galam tā arī neesmu. Arī adīt nesanāca. Darba dienās nebija laika, sestdien bija ballīte, svētdien - visa diena mašīnā.

Nedēļa nr. 3 - 12.01.2015.-18.01.2015.

Pilnīgi pretēja iepriekšējai nedēļai. Lūk, kā izskatījās mani vakari šonedēļ.

Pirmdiena. Mājās esmu ierastajā laikā. Ir tāda sajūta, it kā sāktu saslimt, jūtos ne visai labi. Nedaudz uzkopu māju, galīgi ne pēc plāna un viss.

Otrdiena. Mājās parastā laikā. Jūtos slikti. Pabaroju visus un aizgāju gulēt. Pamodos ap 22.30, noliku gulēt bērnus, aizgāju gulēt.

Trešdiena. No rīta sapratu, ka pie vainas ir nevis slimība, bet gan hroniskā neizgulēšanās. 10 stundu miegs man nāca par labu. :) Vakarā ar vīru gājām uz teātri. Ap 23.00 apēdām visi četri garšīgo LuLu picu un devāmies gulēt.

Ceturtdiena. Meitai dzimšanas diena. Viņa kopā ar vīratēvu devās uz Arēnu Rīga skatīties hokeju, es devos uz slimnīcu pie sava vectētiņa. Es atgriezos vēlu, meita ar vīratēvu vēl vēlāk. Fiksi apēdām torti un devāmies gulēt.

Piektdiena. Mājās kā parasti. Ap 20.00 sāku uzkopt māju. Iegāju azartā un beidzu strādāt 2.00 naktī. Pa visu uzkopšanai pamanījos izdarīt visādas blakuslietas, piemēram, noskatīties filmu :)

Sestdiena. Meitas baļļuks. Ar māsas palīdzību māja pēc viesu aiziešanas izskatījās pieklājīgi tīra. Pie miskastes bija daudz tukšu limonādes un sulu iepakojumu. :) Tā kā mēs nelietojam alkoholu, savādāku pudeļu mūsmājās nemaz nav. :)

Lūk tāda man bija šī nedēļa! Ja skatās uz mērķiem, tad rezultāti ir tikai 2. Mērķis ''ģimene'' - mums bija kopīgi pasākumi. Mērķis ''uzturs'' - zaudēju 0.5 kg. Pārējais principā pa nullēm šonedēļ.

Vispār, pārskatot pierakstus, es saprotu, ka dzīvoju ļoti ... nezinu... stresaini, haotiski. Ne jau tāpēc ka dzīve tāda, bet gan tāpēc iemesli ir psiholoģiski. Un šie iemesli ir kā domino efekts, kad viss aiziet pa pieskari. Aizdomājos arī par to, vai gadījumā liekais svars nav saistīts ar sevis nemīlēšanu. Jo man šķiet, ka sievietes, kuras ir apmierinātas ar savu dzīvi un kuras mīl sevi, ir slaidas. Protams, es nerunāju par jaunajām māmiņām vai ja ir kāda slimība, bet tā, kopumā.... Un man nezin kāpēc šķiet, ka, kamēr manā galvā ir haoss, mans svars paliks liels. Jā, varbūt es ar šo izaicinājumu sakārtošu māju, izlasīšu grāmatas, varbūt pat izdzenot sevi notievēšu, bet man vienalga nezin kāpēc šķiet, ka izmaiņām, kas atspoguļosies manā ģimenē un manā svarā sākas ar manu galvu. Jo, pretējā variantā tas notiks ar spēku, bet izmaiņām ir jābūt tādām, kas atbrīvo. Atbrīvo bailes, skumjas, dusmas. Atbrīvo vietu, kur ienākt mieram, mīlestībai... kur vairs nav jāaizsargājas un jāaizstāvas no ļaunās pasaules, kur var atrast spēku un pieņemt sevi tieši tādu, kāds tu esi....

Lai saulaina nedēļa! :)

1 komentārs: